Masáž

+420 466 412 044

info o službě

cenÍK

druhy masáží

Masáž v pardubickém H Centru

Potřebujete uvolnit své tělo a duši? Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších metod k udržení Vaší fyzické a psychické kondice.

  • odstraňují stres
  • uvolňují svaly
  • omlazují
  • dodávají blahodárný pocit zdraví

Vybírat lze ze široké nabídky masáží od zdravotních, relaxačních, orientálních, až po různé exkluzivní. Najdete u nás mnoho druhů wellness procedur či fyzioterapii.
Naším cílem je, aby se Vám naše masáže líbily, rádi jste se vraceli a aby se pro Vás naše masérny staly opravdovou oázou klidu, relaxace a krásných zážitků.
Na téměř všechny masáže i zážitky lze přijít také v páru. Můžete si je vychutnat v oddělených místnostech.
Masáže jsou většinou v základní délce od 30 do 180 minut. Provádí se v útulných, klidných masérnách vybavených na vysoké úrovni.
K našim masážím využíváme kosmetiku té nejlepší kvality od italské firmy Gerard’s. Ve složení kosmetiky Gerard’s se nepoužívají chemické parfémy ani konzervační látky, takže si můžete být jisti, že pro Vás chceme jen to nejlepší! Vyberte si z naší široké nabídky tu svou a nechte své tělo uvolnit a odreagovat pod rukama našich masérů.

Druhy masáží

Havajská masáž

Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Váš klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci. Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Masáž lávovými kameny

Terapie, která je již od pradávna praktikována na Havajských ostrovech. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s „horkými kameny“ mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Tento druh masáže navozuje pocit klidu, pohody a naprostého uvolnění. Masáží se uvolňují blokace důležitých bodů na některých meridiánech (energetických drahách), čímž se dosahuje následujících účinků: stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje organizmus, vyrovnává energii v těle a pomáhá při detoxikaci organismu.
Medová detoxikační masáž
Med je nanášen na pokožku zad, které jsou masírovány prostřednictvím speciálních hmatů. Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře. Toxiny způsobují oslabování organizmu, což má za důsledek vznik různých nemocí. Struktura a barva medu na zádech se tak mění podle druhu a množství vyloučených toxinů. Navíc tato masáž oživuje svalstvo zad a příznivě působí na celý organizmus. Masáž je především vhodná při vyčerpání, bolestech zad a napětí.
Manuální a regenerační cvičení
Měkké (mobilizační) techniky jsou velmi uznávanou metodou v léčbě a prevenci poruch pohybového aparátu. Tato metoda pracuje s tzv. měkkými tkáněmi, což je kůže, podkoží, sval, svalová pochva, svalová povázka a úpony. Měkké tkáně jsou při pohybu navzájem provázány a dochází mezi nimi ke vzájemným posuvům. V důsledku přetížení, úrazů, vadného držení těla a při větší statické zátěži (např. při sezení u počítače) dochází k bolestivým změnám v měkkých tkáních (např. k lokálním zatvrdlinám, tzv. myogelózám) a k jejich vzájemnému nesouladu. Měkké techniky optimalizují vlastnosti měkkých tkání zejména pomocí tření, protahování, řasení a tlaku. Nejedná se o masážní techniku, ale o součást manuální terapie, při které terapeut uvolňuje svalové spasmy, odstraňuje bolestivé reflexní změny ve svalech a okolních strukturách a zvyšuje pohyblivost kloubů. Terapie se provádí na sucho + cvičení pod odborným dohledem na míru klienta.

Masáž lady beauty

 

  Tato masáž je speciálně sestavená pro ženy, které rády relaxují a přitom chtějí udělat i něco pro zdraví a krásu, spojuje příjemné s užitečným. Její základ je plnohodnotná anticelulitidová masáž s použitím Olozolu (oleje syceného ozonem) a olejíčku Saloos Celulinie. Protože bylo často klientkám líto, že anticelulitidová masáž je zaměřena pouze na nohy, začíná LADY BEAUTY relaxační masáží zad kvalitním olejíčkem pro jemné ošetření pleti. Ta je doplněna nejjemnějšími hmaty z rekondiční masáže v pomalejším tempu. Teprve potom navazuje anticelulitidová masáž tvořená hmaty, které podporují správný tok lymfy. Na závěr, pro celistvější ošetření, se masírují paže a ruce.

Manuální lymfodrenáž zaměřená na boj s celulitidou

Jemná hmatová technika orientovaná na lymfatický systém. Po uvolnění lymfatických uzlin jsou prováděny velmi jemné vyhlazovací hmaty malým tlakem bez použití olejů či emulzí. Je zaměřená na posílení správné funkce imunitního systému. Podporuje správný tok lymfy. Ta má schopnost odvádět škodliviny z organismu, podporovat detoxikaci, zvyšovat obranyschopnost organismu (imunitu). Dochází k odstraňování lymfatických otoků. Je vhodná po dlouhém stání či fyzické námaze, při pocitech únavy, těžkých nohou, je to výborná prevence proti celulitidě a proti vzniku křečových žil. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační. Délku a četnost jednotlivých procedur je vhodné volit podle stavu, vzrůstu a potřeb klientky.

Reflexní masáž chodidel
Základy reflexní masáže nohy resp. plosky chodidla vycházejí ze známého poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Působením na tyto plošky dochází k pozitivním reakcím např. k uvolnění svalového napětí, zlepšení funkce určitého orgánu, uvolnění energie v těle apod.
Shiatsu
Při masáži se využívá dotyku a tlaku na akupresurní body a energetické dráhy. Shiatsu pracuje po celých energetických drahách a pomocí strečinku, tlaku nebo doteku uvádí tok energie do pohybu. Tato energie se tak dostává do postižené oblasti a obnoví její správnou funkci. Při shiatsu masáži jsou stimulovány i svaly, klouby, krevní i lymfatický oběh, což umožní zlepšení cirkulace, ohebnosti, vitality i schopnosti myslet
Relaxační masáž tří vůní

Tato masáž začíná krátkou indickou antistresovou masáží hlavy. Pokračuje relaxační masáží šíje, zad a nohou, ve které jsou použity nerušivé hmaty z rekondiční masáže. Stejně se pokračuje na přední straně těla, kde se na závěr masírují ruce, celé paže a dekolt. Delší varianta (90min) je navíc obohacena o tahy horkými lávovými kameny pro lepší prohřátí.

 

Rekondiční masáž
Je využívána především jako pravidelná prevence nebo jako uvolnění při dlouhodobém přetěžování některých partií těla.
Relaxační regenerační masáž
Přispívá k rychlému odstranění bolesti svalů a únavy. Zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu. Zkvalitňuje regeneraci sil po práci či jiné zátěži
Relaxační masáž vycházející z Ajurvédy
Ajurvédská masáž je hluboce relaxační procedura mající základ v nauce o zdraví nazývané Ajurvéda. Jde o oblíbenou indickou masáž, která je součástí ajurvédské medicíny.

Masáž těhotenská

 Jedná se o jemnou relaxační masáž, která uvolňuje napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností. Snižuje únavu a znatelně zvyšuje energii, čímž přináší pocit pohody v tomto krásném období ženy. Zmírňuje bolesti nohou a zad a zlepšuje držení těla. Snižuje zadržování vody v těle, napomáhá pružnosti kůže a zabraňuje tím vzniku strií a křečových žil. Upravuje spánkový režim.

Masáž proti celulitidě

 Velmi jemná masáž podporující správný tok lymfy. Působí na pokožku a podkožní vazivo. Provádí se za pomoci speciálního masážního přípravku ozol, který obsahuje aktivní ozón. Masáž má vliv nejen na odstranění celulitidy, ale i na strie, drobné žilky a jizvičky.

Ceník masáže

Ceník masáží
Manuální a regenerační cvičení (40 min.) 500 Kč
Manuální a regenerační cvičení (60 min.) 700 Kč
Manuální lymfodrenáž (60 min.) 600 Kč
Manuální lymfodrenáž (90 min.) 900 Kč
Manuální lymfodrenáž (120 min.) 1200 Kč
Masáž Lady Beauty (90 min.) 900 Kč
Masáž Relaxační tří vůní (60 min.) 600 Kč
Masáž Relaxační tří vůní (90 min.) 900 Kč
Masáž Relaxační vycházející z Ajurvédy (120 min.) 1200 Kč
Masáž Havajská – celková a obličej (120 min.) 1200 Kč
Masáž Havajská – celková (90 min.) 850 Kč
Masáž Havajská – záda + šíje (40 min.) 450 Kč
Masáž Indická - hlava (30 min.) 400 Kč
Masáž lávovými kameny - celková (90 min.) 1100 Kč
Masáž lávovými kameny - záda + šíje (40 min.) 550 Kč
Masáž Medová detoxikační (45 min.) 450 Kč
Masáž reflexní - celková (60 min.) 600 Kč
Masáž reflexní - nohy (35 min.) 350 Kč
Masáž rekondiční - celková (100 min.) 800 Kč
Masáž rekondiční - celková (60 min.) 600 Kč
Masáž rekondiční - nohy (35 min.) 350 Kč
Masáž rekondiční - záda + šíje (30 min.) 300 Kč
Masáž relax. regen - celková (120 min.) 1050 Kč
Masáž relax. Regen.- záda + šíje (60 min.) 600 Kč
Masáž Shiatsu (60 min.) 700 Kč
Masáž proti celulitidě (60 minut) 700 Kč
Masáž těhotenská – celková (60 min.)

600 Kč

 

Slevy pro členy
Depozit 2000 Sleva 10 %
Depozit 5000 Sleva 15 %
Depozit 10000 Sleva 20 %
COMPLETE členství Sleva 20 %
WELLNESS Sleva 10 %

 

Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.
se sídlem Pardubice - Zelené Předměstí
K Vápence 2677, PSČ 530 02

IČO: 252 53 361

společnost zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka B 1441.

Pokud Vás zajímají oficiality jako GDPR, Platební informace či VSP, vše nalezenete zde.

Pravidla soutěže "Be Active" nalezenete zde.

Kontakt

+420 466 412 044
info@hcentrum.net

Staré Hradiště 197
533 52 Pardubice

Po-Pá 7:00 - 22:00
So-Ne 8:00 - 22:00