MasážE

Rezervace

info o službě

cenÍK

druhy masáží

Masáže v pardubickém H Centru

Potřebujete uvolnit své tělo a duši? Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších metod k udržení Vaší fyzické a psychické kondice.

  • odstraňují stres
  • uvolňují svaly
  • omlazují
  • dodávají blahodárný pocit zdraví

Vybírat lze ze široké nabídky masáží od zdravotních, relaxačních, orientálních, až po různé exkluzivní. Najdete u nás mnoho druhů wellness procedur či fyzioterapii.
Naším cílem je, aby se Vám naše masáže líbily, rádi jste se vraceli a aby se pro Vás naše masérny staly opravdovou oázou klidu, relaxace a krásných zážitků.
Masáže jsou většinou v základní délce od 30 do 120 minut. Provádí se v útulných, klidných masérnách vybavených na vysoké úrovni.
K našim masážím využíváme kosmetiku té nejlepší kvality od italské firmy Gerard’s. Ve složení kosmetiky Gerard’s se nepoužívají chemické parfémy ani konzervační látky, takže si můžete být jisti, že pro Vás chceme jen to nejlepší! Vyberte si z naší široké nabídky tu svou a nechte své tělo uvolnit a odreagovat pod rukama našich masérů.

Druhy masáží

Havajská masáž

 

 Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Váš klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci. Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Masáž relaxační s lávovými kameny

Terapie, která je již od pradávna praktikována na Havajských ostrovech. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s „horkými kameny“ mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Tento druh masáže navozuje pocit klidu, pohody a naprostého uvolnění. Masáží se uvolňují blokace důležitých bodů na některých meridiánech (energetických drahách), čímž se dosahuje následujících účinků: stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje organizmus, vyrovnává energii v těle a pomáhá při detoxikaci organismu.
Medová detoxikační masáž
Med je nanášen na pokožku zad, které jsou masírovány prostřednictvím speciálních hmatů. Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře. Toxiny způsobují oslabování organizmu, což má za důsledek vznik různých nemocí. Struktura a barva medu na zádech se tak mění podle druhu a množství vyloučených toxinů. Navíc tato masáž oživuje svalstvo zad a příznivě působí na celý organizmus. Masáž je především vhodná při vyčerpání, bolestech zad a napětí.

Manuální lymfodrenáž těla

Manuální lymfodrenáž těla je speciální ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek. Za pomocí jemné techniky se pod určitým tlakem, tepem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický (mízní) systém těla. 

 Těhotenská masáž

 

 Jedná se o jemnou relaxační masáž, která uvolňuje napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností. Snižuje únavu a znatelně zvyšuje energii, čímž přináší pocit pohody v tomto krásném období ženy. Zmírňuje bolesti nohou a zad a zlepšuje držení těla. Snižuje zadržování vody v těle, napomáhá pružnosti kůže a zabraňuje tím vzniku strií a křečových žil. Upravuje spánkový režim.  

Rekondiční masáž

 

 Je využívána především jako pravidelná prevence nebo jako uvolnění při dlouhodobém přetěžování některých partií těla.

Reflexní masáž

Základy reflexní masáže nohy resp. plosky chodidla vycházejí ze známého poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Působením na tyto plošky dochází k pozitivním reakcím např. k uvolnění svalového napětí, zlepšení funkce určitého orgánu, uvolnění energie v těle apod.

Shiatsu

Při masáži se využívá dotyku a tlaku na akupresurní body a energetické dráhy. Shiatsu pracuje po celých energetických drahách a pomocí strečinku, tlaku nebo doteku uvádí tok energie do pohybu. Tato energie se tak dostává do postižené oblasti a obnoví její správnou funkci. Při shiatsu masáži jsou stimulovány i svaly, klouby, krevní i lymfatický oběh, což umožní zlepšení cirkulace, ohebnosti, vitality i schopnosti myslet. Masáž probíhá tak, že klient má na sobě pohodlné oblečení.

Aromamasáž

Relaxační masáž s použitím éterických olejů. Velmi jemná a relaxační technika. Harmonizuje organizmus. Spojuje v sobě účinky masáže s léčivými účinky přírodních éterických olejů. Během masáže pak pronikají éterické oleje pokožkou do těla a příznivě ovlivňují tělesnou i psychickou stránku člověka. Výběr esence podle individuální potřeby zákazníka.

Breussova masáž

Breussova masáž je metoda, která spočívá i intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře, přičemž důraz je kladen na postižená místa. Také ji nazýváme masáž meziobratlových plotének. Breussova masáž je jemná, energická a účinná metoda, kterou lze působit na nervový systém a pohybový aparát a to především páteř. Meziobratlové ploténky díky masážnímu oleji ,,nabobtnají,, a obratle se pak lépe vyrovnají do správné polohy. Takto prováděná masáž se dá velice dobře kombinovat s Dornovou metodou. Spojením těchto dvou metod lze zcela lehce a bez rizik vyléčit mnohé problémy páteře, jako jsou bolesti meziobratlových plotének, nebo ústřel.

Indická masáž

je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou , v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus. 

Ceník masáže

Ceník masáží

 

Aromamasáž (60, 90, 120 min.) 800, 1100, 1400 Kč
Manuální lymfodrenář těla (60, 90, 120 min.) 800, 1100, 1400 Kč
Masáž Breussova (45 min.) 600 Kč
Masáž havajská (60, 90, 120 min.) 800, 1100, 1400 Kč
Masáž indická (30 min.) 400 Kč
Masáž relaxační s lávovými kameny (60, 90, 120 min.) 800, 1100, 1400 Kč
Masáž medová detoxikační (60 min.) 800 Kč
Masáž reflexní (30, 60 min.) 400, 700 Kč
Masáž rekondiční (30, 60, 90, 120 min.) 400, 700, 1000, 1300 Kč
Masáž Shiatsu (60 min.) 900 Kč
Masáž těhotenská (60 min.) 800 Kč
Tejpování (30 min.) 300 Kč

 

Slevy pro členy
Depozit 2000 Sleva 5 %
Depozit 5000 Sleva 10 %
Depozit 10000 Sleva 15 %
COMPLETE členství Sleva 10 %
WELLNESS členství Sleva 10 %

 

Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.
se sídlem Pardubice - Zelené Předměstí
K Vápence 2677, PSČ 530 02

IČO: 252 53 361

společnost zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka B 1441.

Pokud Vás zajímají oficiality jako GDPR, Platební informace či VSP, vše nalezenete zde.

Kontakt

+420 466 412 044
info@hcentrum.net

Staré Hradiště 197
533 52 Pardubice

Po-Pá   7:00 - 22:00

So-Ne  8:00 - 22:00