Skupinové lekce

Rezervace

info o areálu

rozvrh

záskoky

instruktoři

ceník

Skupinové lekce v Pardubickém
H Centru

Chcete posílit hluboký stabilizační systém nebo ulevit Vašim bolavým zádům? Ze skupinových lekcí načerpáte energii a díky dohledu trenéra či trenérky máte navíc jistotu, že cviky provádíte správně. Na ideální atmosféru v sále se pak naladíte díky hudbě, která u nás hraje z kvalitní aparatury. Hodiny probíhají ve 2 klimatizovaných sálech, z nichž jeden disponuje také jedinečnou multifunkční konstrukcí s širokou škálou využití. Přijďte si dát do těla na kruhový trénink, či se odreagovat na hodinu jógy. Každý si přijde na to své…

 

V sále určeném pro klidnější aktivity vás čeká: 

  • power jóga
  • pilates
  • jógaláte
  • kurz zdravá záda
  • body balance
  • zdravá záda – SM systém
  • cvičení pro děti od 1 do 5 let
  • dětská jóga
  • a další

V sále pro dynamičtější sporty si užijete: 

  • TRX
  • kruhový trénink
  • funkční cvičení
  • OCR trénink
  • total move
  • kardio box
  • spinning
  • silový trénink
  • a další

SÁL 1

Rozvrh platný od 30. 9. 2019

Pondělí

8:30

Spinning
Jana (55 min.)

9:30

—-

16:30

—-

17:30

Silový trénink
Jakub (55 min.)

18:30

Spinning
Jirka/Hanka (55 min.)

19:30

Kruhový trénink
Jirka/Jakub (55 min.)

Úterý

8:30

—-

9:30

—-

16:30

—-

17:30

OCR trénink
Michal (55 min.)

18:30

Funkční cvičení
Ondra (55 min.)

19:30

TRX
Ondra (55 min.)

Středa

8:30

—-

9:30

—-

16:30

—-

17:30

Cardio box
Jakub (55 min.)

18:30

Spinning
Hanka (55 min.)

19:30

Total Move
Jakub (55 min.)

Čtvrtek

8:30

—-

9:30

—-

16:30

Mobilizační cvičení
Marek/Jakub (55 min.)

17:30

Kruhový trénink
Jirka/matouš (55 min.)

18:30

Spinning
Jana (55 min.)

19:30

—-

Pátek

8:30

—-

9:30

—-

16:30

Děti v pohybu (6-10 let)
Ondra (55 min.)

17:30

TRX
Ondra (55 min.)

18:30

—-

19:30

—-

Sobota

8:30

—-

9:30

Spinning
Jana (55 min.)

16:30

—-

17:30

—-

18:30

—-

19:30

—-

Neděle

8:30

—-

9:30

—-

16:30

—-

17:30

Dokonalé tělo
Kamila (55 min.)

18:30

—-

19:30

—-

SÁL 2

Rozvrh platný od 30. 9. 2019

Pondělí

8:30

Power jóga
Petra (55 min.)

9:30

Cvičení rodičů s dětmi (2-4 roky)
Barbora (55 min.)

16:30

—-

17:30

Pilates
Markéta (55 min.)

18:30

Power jóga
Ina (55 min.)

19:30

Jóga zdravá záda
Vendula (55 min.)

Úterý

8:30

Jógalates
Vendula (55 min.)

9:30

Cvičení rodičů s dětmi (1-2 roky)
Barbora (55 min.)

16:30

—-

17:30

Power Jóga
Petra (55 min.)

18:30

Pilates
Natálie (55 min.)

19:30

—-

Středa

8:30

Power jóga
Petra (55 min.)

9:30

—-

16:30

—-

17:30

Pilates
Tereza (55 min.)

18:30

Power jóga
Katka (55 min.)

19:30

Body Balance
Martina (55 min.)

Čtvrtek

8:30

Pilates
Tereza (55 min.)

9:30

—-

16:30

Dětská jóga ANJ kurz (3-5 let)
Katka (55 min.)

17:30

Pilates
Natálie (55 min.)

18:30

Bosu
Ivana (55 min.)

19:30

Zdravá záda SM Systém
mix (55 min.)

Pátek

8:30

Power jóga
Ina (55 min.)

9:30

—-

16:30

—-

17:30

—-

18:30

—-

19:30

—-

Sobota

8:30

—-

9:30

—-

16:30

—-

17:30

—-

18:30

—-

19:30

—-

Neděle

8:30

—-

9:30

—-

16:30

—-

17:30

Power jóga
Vendula/Barbora (55 min.)

18:30

Body styling
Ivana (55 min.)

19:30

—-

Záskoky

11.11. 2019 17:30| Pilates s Markétou| Martina

11.11. 2019 18:30| Spinning s Jirkou| Hanka

 

Instruktoři skupinových lekcí

Mgr. Jiří Zadina

Mgr. Jiří Zadina

instruktor skupinových lekcí

Spinning, Kruhový trénink

Bc. Ondřej Almaši

Bc. Ondřej Almaši

instruktor skupinových lekcí

Funkční trénink, TRX, Děti v pohybu

Mgr. Petra Polanská

Mgr. Petra Polanská

instruktor skupinových lekcí

Power jóga

Ing. Marek Vodochodský

Ing. Marek Vodochodský

instruktor skupinových lekcí

Mobilizační cvičení

Mgr. Jakub Kurka

Mgr. Jakub Kurka

instruktor skupinových lekcí

Silový trénink, Cardio box

Jakub Tlapák

Jakub Tlapák

instruktor skupinových lekcí

Total Move, Mobilizační cvičení, Kruhový trénink

Jana Horáková

Jana Horáková

instruktor skupinových lekcí

Spinning

Hana Marešová

Hana Marešová

instruktor skupinových lekcí

Spinning

Michal Krupka

Michal Krupka

instruktor skupinových lekcí

OCR trénink

Matouš Spěvák

Matouš Spěvák

instruktor skupinových lekcí

Kruhový trénink

Kamila Kárníková, Dis.

Kamila Kárníková, Dis.

instruktor skupinových lekcí

Dokonalé tělo

Simona Kalinová

Simona Kalinová

instruktor skupinových lekcí

Spinning

Mgr. Denis Granec

Mgr. Denis Granec

instruktor skupinových lekcí

Kurz zdravá záda – SM systém

Ing. Vendula Spálenková

Ing. Vendula Spálenková

instruktor skupinových lekcí

Power jóga, Jógalates, Jóga zdravá záda

Bc. Kateřina Janečková

Bc. Kateřina Janečková

instruktor skupinových lekcí

Power jóga, Dětská jóga s angličtinou

Markéta Stránecká

Markéta Stránecká

instruktor skupinových lekcí

Pilates

Ing. Ingrid Mužíková

Ing. Ingrid Mužíková

instruktor skupinových lekcí

Power jóga

Barbora Bidmonová

Barbora Bidmonová

instruktor skupinových lekcí

Cvičení rodičů s dětmi

Bc. Natálie Jiroutková

Bc. Natálie Jiroutková

instruktor skupinových lekcí

Pilates

Tereza Francová

Tereza Francová

instruktor skupinových lekcí

Pilates, Warm Up

Martina Skrbková

Martina Skrbková

instruktor skupinových lekcí

Body Balance

Ivana Svobodová

Ivana Svobodová

instruktor skupinových lekcí

Bosu, Body Styling

Pavel Červenka

Pavel Červenka

instruktor skupinových lekcí

Spinning

Barbora Fialová

Barbora Fialová

instruktor skupinových lekcí

Power jóga

Ceník Skupinové lekce

Jednorázový vstup

120 Kč

Slevy pro členy
Depozit 2000 Sleva 10 %
Depozit 5000 Sleva 15 %
Depozit 10000 Sleva 20 %
FITNESS členství ZDARMA
WELLNESS členství ZDARMA
COMPLETE členství ZDARMA

Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.
se sídlem Pardubice - Zelené Předměstí
K Vápence 2677, PSČ 530 02

IČO: 252 53 361

společnost zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka B 1441.

Pokud Vás zajímají oficiality jako GDPR, Platební informace či VSP, vše nalezenete zde.

Kontakt

+420 466 412 044
info@hcentrum.net

Staré Hradiště 197
533 52 Pardubice

Po-Pá 7:00 - 22:00
So-Ne 8:00 - 22:00